Skip to main content

Yetkinlikler

Analiz, Tasarım, Doğrulama

İnovasyon tutkumuzla, alüminyumdan sürdürülebilir ürünler üretiyoruz.

Uluslararası alanda OEM’ler ile ortak çalışarak birinci sınıf alüminyum ürünlerin tasarım, geliştirme, üretim, teşvik ve dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Küresel olarak belirlenmiş standartlara uygun sonuçlar elde etmemize imkan veren yüksek üretim yetkinliklerimiz sayesinde şirketimizde, daima zamanında teslimat prensibiyle hizmet veriyoruz.

Ürün Geliştirme

Yeni teknolojik trendleri öngörmeyi ve verimlilik, hafiflik, maliyet, kalite ve güvenlik gereksinimlerini karşılayan farklılaştırıcı ürünler sunmayı amaçlıyoruz. 

Ürünlerimizi tasarlarken ve üretirken, geliştirmenin ilk aşamalarından nihai üretime kadar titizlikle çalışıyoruz.

Proje Yönetimi

Sektör gerekliliklerini karşılayan çevik proje yönetimi, ekip yönetimi, müşteri özel isteklerine hakimiyet, çözüm ve odaklılık, proaktif yaklaşım, kusursuz müşteri deneyimi doğrultusunda yönetim anlayışını benimsiyoruz.

 

Kalite Yönetimi

Üretim gerekliliklerini karşılayan sertifikalarımız ve programlarımızla müşterilerimizin güvendiği stratejik bir çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz.

Lojistik Yönetimi

Ürünlerimiz beklenen kalitede ve zamanında teslimat bilinciyle dünyanın her yerine gönderilmektedir.

Cansan Alüminyumda tüm sevkiyat süreçlerini dijital olarak izleyebileceğiniz takip sistemine sahibiz.

Sürdürülebilir bir dünya için tüm sevkiyat süreçlerimizde karbon ayak izimizi en aza düşürme bilinciyle hareket ederek; paketlemede geri dönüştürülebilir malzemeler kullanıyoruz ve ulaştırma yöntemlerini tercih ediyoruz.