Skip to main content

Üstün Nitelikli Alüminyum Profiller

Tüm üretim döngüsünü tek bir çatı altında toplayarak uzmanlığı ve sektör bilgisi kombinaysonu ile ulusal ve uluslararası pazarlara profil üretiyoruz.

İhtiyacınıza Özel
Alüminyum Profil Çözümleri

Otomotiv, makine, genel endüstri, enerji ve inşaat sektörleri için en son teknolojiye sahip sistemlerimiz, en iyi kaliteyi ve proses performansını sunmaktadır. Tecrübeli ekibimizle geliştirdiğimiz yenilikleri hızlı devreye alma kültürümüzle kurumsal başarınıza ve sürdürülebilir bir dünyaya katkıda bulunuyoruz.

Kalıp ve Ürün Tasarımı

Ürünün boyutsal ve fiziki toleranslarında ve yüzey kalitesinde belirleyici öneme sahip olan ekstrüzyon kalıplarının tüm tasarım ve üretim süreçleri yetkin ekibimiz tarafından yapılıyor. Analiz ve simülasyon yeteneğimiz sayesinde ilk üretimde doğru ürün alabiliyoruz.

14

Adet Profil Kalıbı

1

Adet Yıllık Kalıp Üretim Kapasitesi

Alüminyum Ekstrüzyon Üretimi

Alüminyum ekstrüzyon; hafiflik, yüksek mukavemet, CO² emisyonlarının düşürülmesinde öncü bir rol oynamaktadır. Derin tecrübemiz ile entegre tesisimizde farklı ekstrüzyon preslerinde, 4000 tona varan pres gücü ile üretim yapıyoruz.

50

Ton Yıllık Üretim Kapasitesi

12

Profil Uzunluğu

20

Ağırlık

Yüzey İşlem Tesisleri

Alüminyum profiller için sınırsız alternatifte renk ve dokuda üstün kaliteli yüzeyler sağlıyoruz. 10.000 ton kapasiteli eloksal tesisimizde 7m uzunluğa kadar profiller QUALICOAT, QUALANOD ve SEASIDE standartlarında kaplanmaktadır. Uluslararası standartlardaki yüzey kalitemiz ürün yaşam döngüsünü uzatmayı amaçlamaktadır.

Özel renkler, yüksek estetik performans için korozyona, lekelere ve çizilmelere karşı maksimum direnci garanti eder.

3

Ton Yıllık Toz Boya Kapasitesi

10

Ton Yıllık Eloksal Kaplama Kapasitesi

Lojistik

Ürünlerimiz beklenen kalitede ve zamanında teslimat bilinciyle dünyanın her yerine gönderilmektedir. Cansan Alüminyumda tüm sevkiyat süreçlerini dijital olarak izleyebileceğiniz takip sistemine sahibiz.

Sürdürülebilir bir dünya için tüm sevkiyat süreçlerimizde karbon ayak izimizi en aza düşürme bilinciyle hareket ederek; paketlemede geri dönüştürülebilir malzemeler kullanıyoruz ve ulaştırma yöntemlerini tercih ediyoruz.

Teknoloji

Müşteri beklentilerinin en üst düzeyde karşılanması için son teknolojiyi takip ediyor ve kullanıyoruz.

Yetkinlikler

Her projede akılcı çözümler sunarak üstün mühendislik tecrübemizle hareket ediyoruz.

Odağımız, Sürdürülebilir Bir Dünya

Alüminyumun sınırsız geri dönüşüm özelliğiyle birlikte sürdürülebilir bir dünya için çözümler sunuyoruz.