Skip to main content

Genel Endüstri

Sigma Profiller

Sigma profiller, dünyanın hemen hemen her yerinde; yapısal görevlerin yerine getirilmesinde tercih edilmektedir. Hem mühendislik hem de estetik beklentilerinizi tek ürünle karşılar. Basit bir raf, çok amaçlı bir montaj masası ya da karmaşık bir üretim bandını; sonsuz kombinasyon seçeneği ile tasarımdan gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre kullanabilir, demonte aparatları sayesinde farklı tasarımlarda faydalanabilir ya da görev tamamlandığında alüminyum geri dönüşümü ile değer kaybının önüne geçebilirsiniz.

Sigma profillerimizi üretirken kullandığımız özel alaşımlı hammadde sayesinde ürünlerimiz F25 kondisyondadır. Bu sayede muadillerine kıyasla; aynı geometrilerde daha mukavim ve yüksek performans göstermektedir.

Genel Endüstri Profilleri

Genel Endüstri alanında faaliyet gösteren firmalar için talepler doğrultusunda dayanımı yüksek, görsel ve işlevsel hassasiyeti yüksek ürünler üretiyoruz.

Görüntü Sistem Profilleri

Display Sistemleri alanında faaliyet gösteren firmalar için talepler doğrultusunda görsel ve işlevsel hassasiyeti yüksek ürünler üretiyoruz.

Endüstriyel Kapı Profilleri

Müşterilerin talepleri doğrultusunda dar toleranslı yüksek hassasiyetli ürünler üretiyoruz.

Soğutucu Profiller

Müşterilerin talepleri doğrultusunda dar toleranslı yüksek hassasiyetli ürünler üretiyoruz.

Ürünlerimiz hakkında özel sorularınız mı var?
Cevap vermekten mutluluk duyarız.